چگونه می توان یک حمل و نقل قابل اعتماد را انتخاب کرد؟ هنگامی که ما وارد موتورسیکلت سه چرخ از چین می کنیم

- Nov 02, 2017-

image.png

چگونه می توان یک حمل و نقل مناسب را انتخاب کرد؟

اول، گواهینامه حمل و نقل شرکت حمل و نقل را بررسی کنید

قبل از حمل و نقل برای تایید مجوز کسب و کار، شرکت حمل و نقل شرکت غیر کشتی و شرکت های مربوطه برای تصویب شماره گواهینامه حمل و نقل بین المللی، یا یک گواهینامه حامل عامل حامل ملی و زمان ثبت نام و سرمایه ثبت شده (این اساسی ترین و ضروری است).

دوم، سطح شرکت حمل و نقل را ببینید

سطح صدور گواهینامه حمل و نقل معمولا به A، B، C، D و غیره تقسیم می شود.

شرکت حمل و نقل عمومی قیمت حمل و نقل و حمل و نقل فکس به حمل و نقل حمل و نقل (NVOCC) صادر می کند، نوع دیگری می تواند تماس مستقیم با شرکت حمل و نقل نماینده تعیین شرکت حمل و نقل است که قادر به ارائه عرضه پایدار در دراز مدت و حفظ رابطه خوب با شرکت حمل و نقل هنگامی که عامل شرکت کشتیرانی کلاس A برای به دست آوردن قیمت آنها را به صورت سود کوچک، اما به سرعت به برخی از حمل و نقل پست طبقه B طبقه کار می کنند، B حمل و نقل حمل و نقل، اطلاعات و تعرفه ها را به C حمل و نقل، با این قیاس .

بنابراین، گاهی اوقات شرکت کشتیرانی به طور مستقیم شرکت حمل و نقل را به درخواست قیمت و فضای حمل و نقل، بسیار بالاتر از قیمت برخی از حمل و نقل حمل و نقل ارائه می دهد. اما انتخاب شرکت های حمل و نقل حمل و نقل همچنین مستعد مشکلات هستند، مانند زمانی که شما یک حمل و نقل حمل و نقل در سطح D را پیدا کنید، یک بار مشکل رخ می دهد، کارایی راه حل بسیار کند و آسان به پیچیدگی چیزها، بنابراین بهترین انتخاب است برای پیدا کردن یک اعتبار حمل و نقل حمل و نقل در سطح (NVOCC).

سوم، شرایط حمل و نقل حمل و نقل را انتخاب کنید

(1) اول از همه برای درک مزایای مسیر شرکت، و سپس شرکت حمل و نقل را به بندر مشتری درک کنید که مسیر، قطع زمان، تعداد روزهای ناوبری، آیا قیمت مناسب است؟

(2) این که آیا شرکت قادر به ارائه اعلامیه سفارشی، تریلرها و توانایی ذخیره سازی انبار است، بهتر است آن را انتخاب کنید که دارای گواهینامه گمرکی و بخش تریلر خود هستند، به طوری که کل فرایند حمل و نقل مناسب تر می شود اتصال هر یک از این مشکلات در یک لینک اتفاق می افتد، حامل تنها مسئول است.

(3) آیا حمل و نقل حمل و نقل بین المللی درک تجارت بین المللی و روند توسعه خود را، چه محدودیت های خاصی در بندر مقصد وجود دارد، نیاز به درخواست برای چه نوع گواهینامه ویژه، مسیر باید به چه نوع از هزینه های اضافی پنهان و اطلاعات دیگر، تمام این اطلاعات به حمل و نقل برای پیش بینی هزینه حمل و نقل کمک خواهد کرد.

(4) آیا شرکت حمل و نقل ارائه مسیر مستقیم یا حمل و نقل حمل و نقل، که در آن حمل و نقل بندر، که آیا می تواند عقب نشینی شماره منشاء پس از حمل و نقل، جلوگیری از ظرف آن توسط حامل بارگیری شده و به کشتی بعدی منتقل

(5) حمل و نقل حمل و نقل در سطوح سطح بالا باید در کار اسناد حمل و نقل کالا مهارت داشته باشد، عوامل مؤثر بر روند و مراحل را درک کنند، و اطمینان حاصل شود که سند آن صحیح، روشن و به موقع است. اسناد حمل و نقل اصلی شامل اسکناس ها، اسکناس های دریایی، آگهی ها، صورتحساب ها، لیست بسته بندی، رسید های بندر، رسیدگی های مربوط به مأموریت و غیره هستند.

(6) یک حمل ونقل واجد شرایط، باید از روش های گمرکی و عملیات های پورت ها درک کند. آیا این توانایی برای حفاظت از مشتری و مقامات گمرکی در انجام وظایف خود دارد.

حمل و نقل حمل و نقل باید دسترسی به روش خروج، ذخیره سازی متصل، ترخیص کالا از گمرک داخلی، توانایی حل مسئله در بندر بسیار مهم است.

(7) آیا حمل و نقل حمل و نقل خود دارای شعبه یا عامل خاص خود است، توانایی برای تکمیل درب به خدمات حمل و نقل درب، یا ارائه اطلاعات مربوط به شاخه یا عامل آن است.

با در نظر گرفتن خطر بین المللی تجارت، برخی از تحقیقات در مورد حمل و نقل حمل و نقل ممکن است انتخاب بد نیست.

image.png